Ik ben een gedreven performer met een positieve en open energie en een sterk ontwikkeld inlevingsvermogen. Dit helpt mij uiteenlopende personages geloofwaardig en met diepgang neer te zetten. Door de jaren heen heb ik deze kwaliteiten mogen inzetten in diverse televisie- en theaterproducties; van rollen in dramaseries zoals De co-assistent en Voor Hete Vuren tot indrukwekkende toneelprojecten op locatie, zoals de Stichting Legende-productie De Hippel NS 532. Ik maak makkelijk contact, zowel met collega-spelers als met het publiek, waardoor er een natuurlijke chemie en warme samenwerking op de vloer wordt gecreëerd.
Humor, creativiteit en flexibiliteit komen sterk terug in mijn spel. Als ‘snelle denker’ kan ik snel schakelen tussen emoties, scènes en uiteenlopende speelstijlen. Dit bleek onder andere op de dynamische sets van televisieseries als Fort Alpha en Goede Tijden, Slechte Tijden, waar ik zowel voor als achter de schermen (als assistent-opnameleider en productiemedewerker) heb ervaren hoe cruciaal flexibiliteit is. Deze coachende houding stelt mij in staat anderen te inspireren en te motiveren om het beste uit zichzelf te halen. Dit pas ik niet alleen toe in repetitieprocessen, maar ook als professioneel trainingsacteur en coach op de werkvloer
Zingeving is voor mij een centraal thema; verhalen brengen die ertoe doen, met mensen samenwerken en werken aan projecten die afwisselend, doelgericht en betekenisvol zijn.
Met mijn sterke ambitie en motivatie zie ik mij graag nog verder ontwikkelen binnen dit magische vak.
Mijn brede ervaringen als trainer, coaching on the job en mijn achtergrond in de zorg neem ik dan ook heel graag mee in toekomstige artistieke processen en betekenisvolle producties.

Fotograaf: Gregory Servais







